Sociální sítě :

Začala nám 2. liga

Začala nám 2.liga mužů a k prvnímu utkání jsme zajížděli na půdu Velké Bystřice, což je nováček naší soutěže. Tým Velké Bystřice je složen z mladých hráčů, takže se dal očekávat rychlý zápas což se od prvních minut potvrdilo.

Rychle jsme se dostali do vedení 0:2 díky dobré obraně a rychlík gólům. Po zbytek 1.poločasu se ani jeden z týmů nedostal do výraznějšího vedení a po prvním poločase bylo skóre 14:13.

Začátek druhého poločasu se nesl ve stejném duchu jako poločas první a nikdo se se neujal výraznějšího vedení. Zlom přišel od 15. Minuty kdy jsme zlepšili obranu byli jsme víc efektivní v útoku a přidali se také brankáři, což jsme proměnili ve vedení o 4 branky. Vedení jsme si poté po zbytek zápasu udrželi až dokonce, kdy domácí ke konci pouze snížili pouze na konečných 26:30.

Další kolo nás čeká v domácí prostředí proti dalšímu nováčkovi soutěže HK Bystřice pod Hostýnem v sobotu 23.9. V 15:30.

Tímto chceme pozvat naše fanoušky na toto utkání vadí podporu budeme potřebovat.