Sociální sítě :

Domácí vybojovaný bod

V sobotu jsme hostili na naší palubovce dalšího nováčka HK Bystřice pod Hostýnem, která v minulé sezóně působila v 1. Lize. Dalo se tak očekávat těžké utkání proti kvalitnímu soupeři což se potvrdilo od prvních vteřin zápasu.

Hned na úvod utkání se nám bohužel zranil Jirka Užek, což pro nás bylo citelnou ztrátou ale týmovou hrou jsme se dokázali v útoku prosazovat i přes jeho absenci. Celé utkání dle předpokladů bylo vyrovnané a žádný z týmů výrazně neodskočil a v poločase jsme odcházeli do šaten s vedením 18:16. Druhý poločas probíhal v podobném tempu a my si udržovali drobný náskok z konce 1. poločasu až do 17. minuty kdy hosté srovnali. O této chvíle jsme dotahovali drobný náskok soupeře až do konce utkání, kdy jsme 4 vteřiny před koncem vyrovnali na konečných 31:31, na což už soupeř nestihl reagovat a utkání skončilo remízou.

K dalšímu utkání zajíždíme na půdu SK Žeravice v neděli 1.10. V 17:00 a poté 4.10. v 18:00 sehrajeme 3. Kolo poháru proti HK Bystřice pod Hostýnem.