Sociální sítě :

Napajedla rozdílem třídy

První domácí utkání kalendářního roku nás na domácí palubovce vyzval tým Napajedel, který nás na
podzim dokázal porazit. Úkol pro domácí borce byl jasný a to získat 2 body za výhru, které byly blízko
i v podzimním střetnutí, ale naše střelecká nemohoucnost a nedisciplinovanost nás o ně připravila.
Již před utkáním při rozcvičce si svou porci smůly vybral opět naše jarní posila Martin Ciborán, který
si při rozcvičce poranil kotník a do utkání nezasáhl. Naopak bylo milé vidět na lavičce, byť jen jako
funkcionáře Šimona Kluse, který se zotavuje z vážného zranění, ale je zde vidět jeho touha být
součástí týmu.
Utkání začalo skvěle. 5 minut hry, skóre 5:0 viditelná úleva na tvářích z dobrého vstupu do utkání, ale
poté i omlazený celek hostů ukázal , chuť a zápal poprat se o body a zbytek poločasu byl již
vyrovnanou záležitostí. Těsně před koncem 1. poločasu jsme přišli o Adama Boryse, který si při
obraném zákroku poranil ruku a čeká jej operace a dlouhá rekonvalescence. V šatně jsme se
vzájemně upozorňovali, že náskok 5 branek nic neznamená a nesmíme polevit v koncentraci, aby se
nám to nevymstilo. Před slušně zaplněnou halou se ovšem žádné polevení ze strany domácích
nekonalo a suverénním způsobem si dokráčelo pro výhru, na které se podílel celý tým bez vyjímek.
Děkujeme fanouškům za podporu a budeme se na Váš těšit 25.2. v 15:30, kdy nás čeká silný tým