Sociální sítě :

Domácí “ztráta” bodu!

V neděli 20.11. jsme nastoupili proti B týmu Kopřivnice. Věděli jsme, že zápas bude velice těžký, protože se jedná převážně o mladé a rychle kluky, což se také potvrdilo.

Do zápasu jsme nastoupili dobře a během 10 minut jsme se ujali vedení 7:2. Jenže poté přišla série nepřiměřených vyložených šancí a pustili jsme Kopřivnici do vedení 9:10. Do konce poločasu jsme ovšem dokázali skóre otočit v náš prospěch, tak se do šaten šlo za stavu 14:12.

Druhý poločas jsme si udržovali náskok až pěti branek, ale pak jsme vlastní hloupostí a nedisciplinovaností, kdy jsme byli zbytečně vylučovaní, opět pustili Kopřivnici do vedení. Dvě minuty do konce za stavu 26:28. Se zdál zápas ztracen, ale kluci na hřišti neuvěřitelně zabojovali a proměněnou sedmičkou dokázali 10s do konce srovnat na konečných 28:28. Po sérii vítězství přišla bohužel tato zbytečná ztráta, ale pořád se držíme v popředí tabulky.

Další zápas hrajeme v neděli v Litovli, kde se pokusíme vzít ztracený bod zpět.

MHK TAEDA KARVINÁ – KH Kopřivnice B 28:28