Sociální sítě :

2.BODY Z LITOVLE

Předposlední utkání podzimní části nás zavedlo na palubovku Litovle, kde nás čekala rezerva jejich prvoligového týmu. Všichni si byli vědomi, že pokud bychom, zde prohráli tak nás soupeř přeskočí v tabulce. K

utkání jsme odjížděli oslabeni o několik hráčů, ale o to více odhodlaní. Úvodních 10 minut patřilo domácím, díky našemu neproměňování šancí a chybám v obraně. Obraz hry se zcela změnil po time outu, kdy jsme vyříkali nedostatky a řekli si co chceme hrát a co bude platit. Poté jsme převzali kontrolu nad utkáním a s přehledem si udržovali náskok po celé utkání, kdy jsme si poradili i s dvěma osobkami, které zkoušel soupeř.

Zasloužené vítězství na, kterém měl podíl každý, kdo do Litovle přijel i naši fanoušci, kteří za námi přijeli. Za zmínku stojí ještě to, že jsme v prvním poločase nebyli ani jednou vyloučeni, což je malý zázrak.

Těšíme se příští sobotu v 15:30 na naše věrné fanoušky v domácím těžkém utkání proti Žeravicím!