MHK Karviná veze vítězství z Velké Bystřice

V sobotu jsme nastoupili k dalšímu utkání ligového ročníku, tentokrát na horké půdě Velké Bystřice. Naším cílem bylo pokračovat na vítězné vlně, na kterou jsme se dostali v předchozích zápasech, a to se nám podařilo od samého začátku utkání.

Už od úvodní minuty jsme diktovali tempo hry a postupně jsme se ujímali vedení. Mírný náskok jsme si udržovali po celý první poločas, díky čemuž jsme do šaten odcházeli za stavu 14:17 v náš prospěch.

V kabině jsme si jasně řekli, že je důležité pokračovat v naší hře, nepolevovat a udržet koncentraci. Toto odhodlání se v druhém poločase potvrdilo a díky vynikajícímu týmovému výkonu jsme dokázali navýšit náš náskok a dotáhnout utkání do vítězného konce.

Z Velké Bystřice si tak vezeme zasloužené vítězství 31:25, které potvrzuje naši dobrou formu a přináší nám další cenné body do ligové tabulky.

Děkujeme fanouškům za podporu a těšíme se na další zápas, ve kterém budeme chtít navázat na tento úspěch!

Házená Velká Bystřice – MHK TAEDA KARVINÁ 25:31 (14:17)