Dramatický duel s Kopřivnicí

V sobotu jsme na domácí palubovce přivítali záložní tým Kopřivnice, který se skládá především z mladých a běhavých hráčů. Naším cílem bylo nejen prodloužit šňůru neporazitelnosti, ale také potvrdit roli favorita, i když jsme se museli obejít bez zraněných Jirky Tabary a Honzy Pindeje. Utkání slibovalo těžký souboj a napínavé okamžiky.

Od úvodních minut jsme začali s vysokým nasazením a brzy se ujali vedení. V první půli jsme si naši pozici udržovali, avšak v závěru poločasu soupeř začal stahovat náskok a do šaten jsme šli za stavu 14:13 v náš prospěch.

Druhá půle začala podobně a v 10. minutě jsme opět vedli o tři branky. Vypadalo to, že si nenecháme zápas zdramatizovat. Avšak v průběhu druhé půle jsme začali mít problémy v útoku, kupili jsme chyby, a mladý tým z Kopřivnice toho okamžitě využil. Ve 20. minutě srovnali na 23:23, a to byl teprve začátek našich potíží.

Oživení pro hosty přišlo, když Honza Dudek dostal přímou červenou kartu za nechtěný střet na půli hřiště. To Kopřivnici dodalo energii, a po tomto momentu se dostali do vedení. Závěr utkání se proměnil v dramatickou bitvu. I přes veškeré útrapy jsme však nakonec dokázali udržet mírný náskok, a hosté tak snížili pouze na konečný rozdíl jediné branky.

I v pátém utkání tohoto ligového ročníku si připisujeme do tabulky plný počet bodů a zůstáváme neporaženi! Děkujeme všem divákům za fantastické povzbuzování, zejména v samotném závěru, které nám pomohlo překonat těžké chvíle a dotáhnout zápas k vítězství. Těšíme se na další výzvy a věříme, že nás budete i nadále podporovat!

MHK TAEDA KARVINÁ – KH ISMM Kopřivnice B 27:26 (14:13)