3 zápasy = 3 vítězství

V neděli v podvečer jsme odehráli třetí kolo na palubovce Holešova. Chtěli jsme zůstat na vítězné vlně s prvních dvou ligových kol a zároveň jsme měli v živé paměti porážku z jarní části minulé sezóny, takže o motivaci jsme měli postaráno.

V prvním poločase jsme většinu času tahali za kratší konec, chvíli před koncem nám Holešov odskočil na tři branky, ale nám se dvěma slepenými brankami podařilo stáhnout na rozdíl jediného gólu a do šaten se tedy šlo za stavu 15:14.

Díky vyloučení v samotném závěru poločasu jsme druhou půli zahajovali přesilovkou, kterou se nám podařilo využít a proto jsme rychle stav otočili a dostali se do vedení, které se nám dařilo neustále navyšovat. Oproti první půli jsme zkvalitnili obranu, z čehož plynul taky zlepšený výkon Jirky Tabary v brance. Zápas tedy zaslouženě skončil naším vítězstvím o 8 branek.

Příští týden zajíždíme na palubovku Velké Bystřice, kde nás čeká rovněž těžké utkání.