Sociální sítě :

Nová sezóna začala !!!

K utkání jsme nastoupili po vzájemné dohodě s Orlovou na naší hale, i přesto že jsme byli losem určeni jako hostující tým.

Náš soupeř sice hraje nižší soutěž, ale vzhledem k tomu, že tým se skládá převážně z odchovanců HCB Karviná, nechtěli jsme utkání podcenit a chtěli jsme začít sezónu vítězně. Do utkání jsme vstoupili velmi dobře a vybudovali si náskok 0:5. Díky dobré obraně a několika brankám z rychlého protiútoku jsme náskok navýšili na poločasový výsledek 10:18.

V průběhu druhého poločasu jsme pokračovali v dobrém výkonu z prvního poločasu, což se projevilo narůstajícím náskokem v náš prospěch. Do utkání nastoupili všichni hráči a mohli jsme také vyzkoušet více herních variant, díky čemuž se zápas stal dobrou prověrkou před začátkem soutěže. Utkání skončilo výsledkem 18:30.

Vítězství nás posunulo do 1. kola Českého poháru, které odehrajeme již v sobotu 7. 9. proti týmu TJ Rožnov p. R.

METEOR ORLOVÁ – MHK TAEDA KARVINÁ 18:38 (10:18) statistika ZDE